Stomatologia jest najlepiej zorganizowanym odgałęzieniem medycyny w Polsce. Dzięki temu, że większość gabinetów dentystycznych należy do osób prywatnych, jakość usług może zadowolić nawet najwybredniejszych Pacjentów. Niestety w większości przypadków Pacjenci metodą prób i błędów szukają odpowiedniej kliniki lub wypytują znajomych w poszukiwaniu dobrego stomatologa.

Reklama dla stomatologów

Dzięki naszej pomocy Pacjenci zawsze znajdą Twoją praktykę w sieci, a dodatkowe usługi pozwolą Ci na szybkie i tanie wykorzystanie potencjału Internetu.

Dlaczego wybrać nas?

 


Nie tłumaczysz nam słownika swojej branży.

Pracujemy głównie ze stomatologami, dzięki temu znamy słownictwo i specyfikę bazy produktowej naszych klientów. Pozwala nam to pracować nad szybkim stworzeniem Twojej kampanii reklamowej z pominięciem błędów, które mogłyby zdarzyć się firmom niewtajemniczonym w tę branżę.

„Znamy słownictwo Twojej branży i zamiast się go uczyć tworzymy skuteczną Kampanię.”

 


Korzystając z naszego doświadczenia możesz szybko uruchomić skuteczną kampanię reklamową.

Praca nad kampanią reklamową dla klientów to ciągłe badanie tendencji i oczekiwań użytkowników Internetu. Dzięki naszemu doświadczeniu w Twojej branży jesteśmy w stanie szybciej uruchomić dobrze działającą i skuteczną kampanię reklamową.

„Wiemy czego potrzebują Twoi klienci i tę wiedzę wykorzystamy już pierwszego dnia.”

 


Płacisz tylko za odwiedziny na Swojej stronie, a nie za samo wyświetlenie reklamy.

W naszej pracy najważniejsze są wyniki, dlatego w oparciu o system Google AdWords korzystamy z metody CPC (Cost Per Click). Dzięki niej opłata za reklamę doliczana jest tylko za kliknięcie w nią, które skutkuje wejściem na Twoją stronę. Dzięki temu znacznie obniżasz koszt emisji kampanii reklamowej i podnosisz wartość wydanych pieniędzy.

„Opłata za reklamę naliczana jest po kliknięciu w link, a nie za samo wyświetlenie komunikatu.”

 


Wspieramy każdą dziedzinę stomatologii.

Reklama internetowa może objąć wiele usług naraz. Nie musisz już wybierać spośród najważniejszych dla Ciebie tematów. Mało tego, zachęcamy do realizowania kampanii reklamowej w wielu wątkach. Dzięki temu być może dowiesz się, na co jest największe zapotrzebowanie i zdecydujesz się rozszerzyć Swoją ofertę w tej dziedzinie. Pracowaliśmy dotąd z wieloma gałęziami stomatologii od periodontologii przez stomatologię zachowawczą do chirurgii szczękowej. Na podstawie naszej pracy możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie odnaleźć niszę rynkową, w której skutecznie ulokujemy Twój przekaz reklamowy.

„Reklamą w internecie możesz objąć wszystkie Swoje usługi lub tylko jedną z nich. Wybór należy do Ciebie.”

 


Precyzyjny dobór grup użytkowników i kierowanie ich na właściwe strony.

Nasze kampanie reklamowe pozwalają na bardzo precyzyjne wyłowienie osób zainteresowanych konkretną oferowaną przez Ciebie usługą. Do osiągnięcia tego celu posługujemy się wyselekcjonowanymi słowami kluczowymi, które internauci i internautki wpisują do wyszukiwarki Google. Nasze reklamy pokazują się tylko tym osobom, których wyszukiwania i treść przeglądanych stron będą zgodne z naszymi założeniami. Dzięki tym działaniom możemy wśród tłumu internautów wyłowić osoby zainteresowane tylko ortodoncją, protetyką, czy implantami. Kolejne kluczowe działanie to skierowanie ruchu internautów we właściwe miejsce. Jeśli osoba, która jest zainteresowana usługami protetyka znajdzie się na stronie mówiącej o endodoncji, najpewniej wyłączy stronę zapominając o Twoim gabinecie. Dlatego właśnie nasze reklamy prowadzą do właściwych miejsc Twojej witryny, dzięki temu zwiększamy szansę na osiągnięcie celu, jakim jest zainteresowanie potencjalnej klienteli Twoimi usługami.

„Dzięki wyświetlaniu w Google wyszukiwanych przez internautów haseł, sprowadzimy właściwych ludzi na tę część Twojej strony internetowej, która ich interesuje.”

 


Kampania reklamowa tylko w okolicach Twojego gabinetu.

Ten punkt jest bardzo prosty. Nasze reklamy mogą obejmować różnorodny obszar geograficzny. Jeśli chcesz będą wyświetlały się tylko osobom w promieniu 1 km od gabinetu. Jeśli jednak zechcesz działać w szerszej skali możemy emitować je na całe miasto, województwo, czy też kraj.

„W zależności od Twoich potrzeb, nasze reklamy pojawia się tylko w pobliżu Twojego gabinetu lub na szerszą skalę. Wzrośnie szansa, że osoba, która odwiedziła Twoją stronę trafi do Twojego gabinetu.”

 

Informuj potencjalnych klientów o promocyjnej ofercie

style="text-align: justify;">W naszej pracy spotykamy się ze świetnymi ofertami promocyjnymi naszych klientów. Często jednak zdarza się, że oferty te z braku odpowiedniego nagłośnienia docierają tylko do stałych klientów. Oferta promocyjna omija więc nowe osoby i zamiast pozyskać nam klientki, rozchodzi się po kościach. Nie krytykujemy idei tworzenia promocji dla stałych klientów. Chcielibyśmy jednak zauważyć, że promocje są dobrą metodą na znalezienie również nowej klientki, dlaczego więc ograniczać się tylko do stałych klientów? Warto poinformować szersze grono osób o promocji, dzięki temu do portfela naszych klientów mogą trafić nowe osoby. Reklama internetowa może wyświetlać się tylko przez z góry założony okres czasu i idealnie pasuje do reklamowania tymczasowych ofert promocyjnych.

„Twórz oferty promocyjne, aby znaleźć nowych klientów, których jakością Swoich usług przekonasz do korzystania z Twojej oferty.”

 

Reklama w Internecie jest tania.

To Ty decydujesz, jaki będzie koszt kampanii reklamowej. Dodatkowo wybierając do reklamowania najbardziej rentowne usługi jesteś w stanie oszczędzić. Możesz ustalić założenia kampanii reklamowej tak, by znaleźć nowych Pacjentów tylko na konkretną usługę i nie marnować pieniędzy na reklamowanie pozostałych.

„Robiliśmy już kampanie reklamowe za kilkaset, jak i na kilkadziesiąt tysięcy złotych.”

 

W tworzeniu reklam koncentrujemy się na podniesieniu liczby Twoich Pacjentów.

W Pracując nad naszymi kampaniami reklamowymi skupiamy naszą uwagę na kilku kluczowych czynnikach:

  • stworzeniu skutecznej kampanii reklamowej, która wygeneruje odpowiedni ruch na stronie;
  • analizie ruchu użytkowników strony internetowej;
  • ciągłej pracy nad poprawą skuteczności kampanii reklamowej w powiązaniu z wynikami strony internetowej.
„Jeśli Twoja reklama generuje ruch na stronie, lecz nie wpływa znacząco na wzrost liczby Pacjentów, warto pomyśleć nad poprawą zawartości strony. Jeżeli natomiast Twoja strona internetowa działa poprawnie, nasza kampania reklamowa przyczyni się do zwiększenia liczby jej odwiedzin.”

 

Sprzedaż Twojej oferty może odbywać się również po odwiedzeniu Twojej strony.

Dzięki działaniom remarketingowym możemy przypominać potencjalnym Pacjentom o Twojej ofercie. Osobom, które znalazły się na Twojej stronie będą jeszcze przez miesiąc wyświetlać się reklamy z propozycjami opisywanymi na stronie, którą odwiedził. Jeśli więc komuś spodobała się Twoja oferta, ale nie podejmie decyzji o zakupie przy pierwszej wizycie, nasze reklamy będą mu o niej przypominały.

„Remarketing umożliwi wyświetlanie Twojej oferty użytkownikom Internetu jeszcze przez miesiąc po odwiedzeniu Twojej strony."

 

Wsparcie na forach internetowych.

W ramach naszych usług możemy również zdecydować się na wsparcie Twojej marki na forach internetowych i serwisach społecznościowych. Dzięki naszym działaniom możesz poprawić wizerunek Twojego gabinetu i znacząco wpłynąć na liczbę Pacjentów odwiedzających Twoją placówkę.

„Umiejętnie przeprowadzona kampania marketingu wirusowego znacząco wpływa na wizerunek Twojego gabinetu.”

 

Z naszej działalności otrzymasz Raporty.

Nasi klienci na każdym etapie pracy czują, że mają kontrolę nad naszą pracą. Dlatego zdecydowaliśmy się udostępniać szerokie raporty z prac. Dzięki temu widzisz za co płacisz i możesz w każdej chwili podjąć decyzję o zmianie kierunków promocji.

„Obszernie omawiane raporty pomagają Ci lepiej przyjrzeć się naszym działaniom i podejmować świadome decyzje o kierunkach rozwoju.